Oferta usług

QEDO Konsulting swoją ofertę skupia na dwóch obszarach działalności firmy - jakościowym oraz etycznym. W pierwszym z proponowanych obszarów współpracy firma oferuje  rozwiązania oparte o wymagania popularnej i znanej wielu przedsiębiorcom przynajmniej ze słyszenia normy ISO 9001, które przyczynią się do poprawy organizacji firmy. Rozwiązania te wsparte o proste ale niedoceniane narzędzia analizy pomogą w usprawnieniu działania każdej zainteresowanej taką poprawą firmy.
Jest to również oferta dla firm zainteresowanych wdrożeniem kompletnego systemu zarządzania jakością i przygotowaniem do audytu certyfikującego. Należy tutaj dodać, że system zarządzania jakością wbrew krążącym stereotypom nie oznacza wzrostu biurokracji. Wręcz przeciwnie w niektórych sytuacjach ją ogranicza.

Drugi obszar działań proponowanych w ofercie to zagadnienia związane z etyką prowadzenia działalności gospodarczej. Obszar ten obejmuje działania związane z przestrzeganiem prawa lokalnego w zakresie Kodeksu Pracy, przepisów BHP i ochrony środowiska oraz prawa karnego. Wyjaśnienie pojęcia „standardu etycznego” oraz związanych z nim ustaleń i uregulowań pozwoli każdej firmie spojrzeć na ten obszar z większym zainteresowaniem.

Każdej firmie spodziewającej się audytu socjalnego zleconego przez klienta, proponuje wsparcie w działaniach przygotowawczych do takiego audytu. Omówienie zakresu audytu socjalnego (etycznego), najważniejszych poruszanych w nim zagadnień oraz przebiegu pozwoli na dobre przygotowanie się i podejście do sprawy bez zbędnych obaw.

 QEDO Konsulting oferuję Państwu nastepujące usługi:  

 zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.