Firma

 

QEDO Konsulting to firma działająca od początku 2010 roku, świadcząc usługi doradztwa w zakresie wdrażania i doskonalenia systemów zarządzania jakością zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001. Działalność QEDO obejmuje także usługi doradztwa w zakresie kształtowania w przedsiębiorstwach standardów etycznych.

Oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, które są zainteresowane wdrożeniem systemu zarządzania zgodnego z  normą ISO 9001 lub doskonaleniem posiadanego już systemu. Podejmowane działania uwzględniają potrzeby firmy, jednocześnie dostosowując jej funkcjonowanie do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Oferta również adresowana jest do przedsiębiorstw, które chcą opracować i wdrożyć standard etyczny, obejmujący zagadnienia z obszarów BHP, Ochrony Środowiska oraz Etyki prowadzenia działalności gospodarczej. Standard taki będzie zgodny z konwencjami Międzynarodowej Organizacji Pracy (ILO) i tym samym z większością uznanych standardów etycznych na świecie.

QEDO Konsulting swoją ofertę kieruje także do wszystkich przedsiębiorców rozpoczynających  działalność, którzy poszukują wsparcia w organizowaniu struktury firmy, dobrym przygotowaniu załogi do realizacji powierzanych im zadań oraz zadbania o bezpieczeństwo ich pracy.

Serdecznie zapraszam do zapoznania sie z ofertą firmy.zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.