Zaprojektowanie i wdrożenie standardu etycznego

W obecnej rzeczywistości gospodarczej coraz częściej spotyka się oczekiwanie aby firma była etyczna, transparentna, uczciwa w prowadzeniu biznesu. Wielu przedsiębiorców napotykając takie wymagania ze strony klientów nie ma sobie nic do zarzucenia, jednakże nie mają możliwości zaprezentowania w działaniu swoich poglądów oraz wypracowanych metod postępowania.

Rozwiązaniem może być opracowanie i wdrożenie własnego standardu etycznego. Standard taki określa postępowanie firmy w najważniejszych z punktu widzenia etyki obszarach prowadzonej działalności gospodarczej oraz w odniesieniu do zatrudnionego personelu.
Elementem składowym standardunajczęściej jest opracowany i opublikowany Kodeks Etyczny firmy.

QEDO Konsulting oferuje pomoc w opracowaniu i wdrożeniu standardu etycznego odpowiadającego wymaganiom standardu SA 8000 lub innego wskazanego przez klienta. Prace polegają na opracowaniu kilku istotnych dla projektu dokumentów oraz przeprowadzeniu szkoleń pracowników z zakresu opracowanego i wdrażanego standardu.

Po zakończeniu projektu firma dysponuje przeszkolonym personelem oraz dokumentami, którymi może okazywać się w środowisku gospodarczym przed każdym klientem. Firma może także poddać się bez obaw audytowi socjalnemu.

Zapraszam do współpracy.zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.